FILTRAI DAŽYMO KAMEROMS

Klostuoto kartono filtrai su perforacija sukurti sugaudyti bet kokias drėgnas ar skystas daleles (dažus, klijus, laką, gelinius padengimus, tefloną, degutą, epoksidinę dervą ir t.t.) iš oro dažymo kabinose/sienelėse. Klostuota struktūra užtikrina didelį dažų sulaikymo našumą išlaikant maksimalų oro srautą. Siūlome du pagrindinius tipus:

Originalūs aukštos kokybės kartoniniai filtrai dažymo kameroms ANDREAE
Pirminiai filtrai

Pagaminti iš dviejų sluoksnių tvirto kartono, perforuoti, klostuoti ir suklijuoti. Idealiai tinka įprastam naudojimui dažymo kabinose. Filtro gramatūra - 230 g/m2.

Andreae filtrai
Andreae filtrai
Pagrindiniai filtrai su juostele stabilumui užtikrinti

Pagaminti iš dviejų sluoksnių tvirto, kieto kartono, perforuoti, klostuoti ir suklijuoti. Siekiant užtikrinti maksimalų efektyvumą, šio tipo filtrai turi įmontuotas specialias juosteles (ribotuvus), užtikrinančias filtro stabilumą. Filtro gramatūra – 240-260 g/m2.

Andreae filtrai
Andreae filtrai
  • Filtrai galimi rudos ir baltos spalvos, su juostele viduje ir be jos

  • Galimi kartoninių filtrų (vieno vieneto) išmatavimai (aukštis x ilgis):

75 cm x 13,50 m (apie 10m²)

90 cm x 11,20 m (apie 10m²)

100 cm x 10,00 m (apie 10m²)

  • Minimalus užsakymo kiekis yra 60 vienetų filtrų (1 paletė)

  • Galimos ir kitos filtro variacijos: atlaikantys didesnes apkrovas, su papildomais poliesterio ar stiklo pluošto sluoksniais, didinančiais filtravimo efektyvumą.

Šie filtrai dažymo kabinose/sienelėse paprastai naudojami su stiklo pluošto (Paint stop) medžiaga ar poliesterio filtru (baltas filtravimo audinys rulonuose), kuriuos taip pat galite pas mus įsigyti paspaudę čia.

! ! !

ANDREAE filtrai dažymo kameroms yra nuolat kopijuojami, tačiau rinkoje esančių padirbinių kokybė yra dažnai labai žema tiek naudojamų žaliavų, tiek techninių parametrų prasme, dėl ko nukenčia filtro efektyvumas ir tarnavimo laikas.

Mūsų įmonė savo klientams siūlo įsigyti tik originalius ANDREAE kartoninius filtrus dažymo kameroms, kurių gamintojas skaičiuoja savo istoriją jau beveik 60 metų.

ORIGINALAI vs KOPIJOS

ANDREAE filtrai - angų kraštinės preciziškai išpjautos

Angos su apskurusiiomis kraštinėmis mažina ir apsunkina oro pralaidumą

ANDREAE filtrai - gilios dažų sulaikymo kišenės užtikriną ilgesnį filtrų tarnavimo laiką

Seklios dažų sulaikymo kišenės ženkliai sutrumpiną filtrų tarnavimo laiką

ANDREAE filtuose - užtikrintas visų angų pralaidumas

Užblokuotos angos mažina filtrų efektyvumą